twarz

Ko­biety pot­ra­fią jed­nym spoj­rze­niem wstrząsnąć całym życiem mężczyzny.  Jonathan Carroll – Cylinder Heidelberga

 

Cóż lepiej w tym pomaga, niż idealna oprawa oczu? Namiętne spojrzenie spod idealnie ciemnej firanki rzęs wzruszyło już nie jedno serce, a uniesiona w górę lub słodko zmarszczona perfekcyjna brew dokładnie podkreśliła emocje! Oczy są zwierciadłem duszy, a ja sprawię, by to zwierciadło lśniło pełnym blaskiem!

 

 

REGULACJA BRWI

Jestem kobietą, doskonale wiem, że brwi dodają naszej twarzy charakteru, dlatego przed zabiegiem dokładnie przyglądam się twarzy. Zabieg stylizacji brwi polega na regulacji ich kształtu w taki sposób, by harmonijnie pasował do owalu twarzy, typu urody i charakteru każdej osoby. Piękna brew powinna idealnie eksponować oko. Zabieg wykonywany jest pęsetą lub przy użyciu wosku kosmetycznego (w zależności od preferencji). Na zakończenie aplikują na łuk brwiowy krem wzbogacony w witaminy i składniki łagodzące podrażnienia.

 

 

HENNA BRWI I RZĘS

Zabieg farbowania brwi i rzęs wykonuję przy użyciu henny proszkowej lub żelowej. Rzęsy zazwyczaj farbuję na kolor czarny bądź czarno-granatowy – każda z nas pragnie wyrazistości spojrzenia, kolor brwi natomiast, ponieważ muszą tworzyć spójną całość z resztą twarzy – dobieram w zależności do typu urody, karnacji, koloru włosów. Do dyspozycji są odcienie brązu i czerni.

 

 

DEPILACJA TWARZY

Uroczy wąsik lub bródkę pozostawmy panom, kobieca twarz to miejsce na aksamitną gładkość! Depilacja powinna być szybka i skuteczna. Do zabiegu depilacji wykorzystuję najbardziej skuteczną, gwarantującą długotrwały efekt, metodę – wosk. Ciepły wosk wnika bowiem w głąb skóry i pozwala usunąć włos wraz z cebulką, dlatego odrastanie mocno przesuwa się w czasie. Skóra pozostaje idealnie gładka bez niechcianych włosów nawet przez kilka tygodni. Chcąc utrzymać efekt gładkiej skóry jak najdłużej, depilację należy powtórzyć po 4 tygodniach. Regularne stosowanie depilacji woskiem sprawia, że włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze. Ponadto zawarte w nim składniki w postaci dwutlenku tytanu oraz oliwy z oliwek, skutecznie łagodzą podrażnienia i mają działanie antyseptyczne, a skóra po zabiegu pozostaje wypielęgnowana. Ważne: włoski na twarzy, by skutecznie usunąć je woskiem, muszą mieć ok 2-4mm długości.

 

 

PRZEKŁUWANIE USZU

Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok. Coco Chanel

Każda kobieta wie, że klasę i urok można pokazać na wiele różnych sposobów, między innymi dzięki odpowiednio dobranej biżuterii, a zwłaszcza kolczykom idealnie harmonizującym z kolorem oczu, owalem twarzy, stylem kreacji…

Stosowany przeze mnie system przekłuwania uszu spełnia rygorystyczne standardy jakości, zarówno pod względem stuprocentowej sterylności zabiegu, jak i komfortu psychicznego osoby poddawanej zabiegowi. W odróżnieniu od tradycyjnie stosowanych, wykorzystywany przeze mnie pistolet jest precyzyjny, łatwy w użyciu i cichy (nie strzela) – nie wywołuje przestrachu i dyskomfortu nawet u dzieci. Dziurki w uszach po przekłuciu goją się ok. 4-6 tygodni, w tym czasie zalecam odpowiednią pielęgnację, o której zasadach informuję już przed zabiegiem.

 

>>> cennik zabiegów pielęgnacyjnych