dłonie

 piękno jest otwartym listem polecającym, który z góry zdobywa dla nas serca – Arthur Schopenhauer

 

Z doświadczenia wiem, że wypielęgnowana dłoń otworzyła już wiele drzwi i serc pozornie nie do zdobycia. Warto więc w nią zainwestować!


MANICURE KLASYCZNY Z ODŻYWKĄ

Manicure klasyczny jest podstawową wersją profesjonalnej pielęgnacji paznokci. Zabieg polega na skróceniu i nadaniu płytce pożądanego kształtu harmonizującego z kształtem dłoni i palców, usunięciu za pomocą frezarki narośniętych skórek oraz wzmocnieniu płytki paznokcia i skóry dłoni profesjonalną odżywką regeneracyjną.

Po zabiegu uzyskuje się piękne, naturalne paznokcie o niepowtarzalnym blasku.
To zabieg, który polecam zarówno dla pań, jak i panów. Nie ma piękniejszego widoku, niż silne i zadbane męskie dłonie – to robi ogromne wrażenie na kobietach!


MANICURE JAPOŃSKI

Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć. Coco Chanel

Manicure Japoński wzmacnia i uszczelnia naturalną płytkę paznokcia, nadaje połysk, wzbogaca w naturalne składniki, pobudza krążenie krwi i wspiera zdrowy wzrost. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki, paznokcie stają się sprężyste i giętkie. Polega na nałożeniu i wmasowaniu w płytkę paznokcia specjalnej pasty z witaminami A, E, H, prowitaminą B5, keratyną, pyłkiem pszczelim i krzemionką z morza japońskiego. Na nałożony preparat stosuje się specjalny puder chroniący składniki odżywcze przed spłukaniem z płytki paznokcia. Po wykonanym zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, gdyż przyczepność lakieru w tym okresie jest bardzo ograniczona. Zabieg szczególnie polecam osobom (nie tylko paniom!), które mają łamliwe, kruche oraz rozdwajające się paznokcie – efekty są imponujące!

 

MANICURE HYBRYDOWY

Najlepszy kolor na świecie to taki, który dobrze na tobie wygląda. Coco Chanel

Manicure hybrydowy łączy manicure klasyczny z malowaniem płytki paznokcia lakierem hybrydowym, cenionym z uwagi na spektakularny efekt połysku, gładkość pozbawioną smug i zniekształceń oraz wyjątkową, kilkutygodniową trwałość. Gwarantuję również, że bez obaw można między jedną a drugą wizytą w studio poprawić wygląd paznokcia (np. przypiłować zadziorek) – lakier nie odpryśnie i nie zmatowieje!
Według mnie, manicure hybrydowy jest przyjacielem wszystkich kobiet – zapracowanych i zabieganych perfekcjonistek 🙂 Na reszcie mamy idealne rozwiązanie problemu – jak mieć piękne paznokcie na dłużej! Wystarczy wybrać ulubiony kolor i zdobienie…

 

MANICURE ŻELOWY

Manicure żelowy można wykonać bezpośrednio na płytce paznokcia lub na tzw. szablonie do przedłużenia (dla pań, które mają trudność w zapuszczaniu paznokci). Taka metoda modelowania sprawdza się w każdym przypadku. Manicure żelowy, nazywany inaczej modelowaniem światłem, sprawia, że paznokcie do złudzenia przypominają prawdziwe. Cieszą się więc powodzeniem wśród pań gustujących w delikatnych, subtelnych motywach. Ale nie tylko! Panie, które cenią bogate, oryginalne zdobnictwo również będą zadowolone z efektu – w żelu można „zatopić” najwymyślniejsze ozdoby. W moim wykonaniu takimi paznokciami można cieszyć się nawet miesiąc! W chwili, gdy ukazuje się naturalna płytka, potrzebne jest jedynie uzupełnienie żelu. Niewątpliwą zaletą metody żelowej jest bezwonność zabiegu, dlatego można polecić go przyszłym mamom! Zabieg rozpoczyna się od manicure klasycznego, następnie po zdezynfekowaniu i odtłuszczeniu płytki, stopniowo nakładany i utwardzany jest żel. Proces suszenia trwa zaledwie 30 sekund i nie podrażnia skóry rąk!

 

>>> cennik zabiegów pielęgnacyjnych