dla urody

 (…) uroda kobiety nie jest jej wyłączną własnością, lecz częścią bogactwa, które przynosi ona ze sobą na świat. Ma obowiązek dzielić się tym bogactwem.
– John Maxwell Coetzee – Hańba

Dlatego właśnie istnieje Blue Moon – by pomagać we właściwym spełnianiu tego obowiązku 🙂
Moje usługi skupiają się na trzech najważniejszych obszarach bogactwa urody człowieka – twarzy, dłoniach i stopach.

Specjalizuję się w:
-stylizacji paznokci – manicure i pedicure (klasyczny, japoński, hybrydowy, żelowy)
-stylizacji brwi i rzęs – regulacja, henna
-depilacji kosmetycznej twarzy
-bezbolesnym przekłuwaniu uszu

szczegółowa oferta znajduje się w trzech działach:

dłonie
stopy
twarz

 

 

 

 

 

 

 

Stawiam na jakość, nie na ilość. Nie chcę, by moi goście czuli się tu jak na taśmie produkcyjnej, tworzącej masowo jednorazowe błyskotki. Samopoczucie odwiedzających mnie osób jest ważne dla mnie nie tylko w trakcie, ale i po wizycie.

Co przemawia na korzyść Blue Moon?

komfortowe, kameralne warunki -w moim studio nie czekasz „w ogonku” na swoją kolejkę, wizyty rezerwowane są na konkretną godzinę, a czas zabiegu ustalany tak, by nic nie zakłócało jego przebiegu – relaks w nowoczesnym, przytulnym wnętrzu

higiena i bezpieczeństwo – priorytet na mojej liście, nie uznaję w tym zakresie żadnych kompromisów (najwyższej klasy urządzenia i preparaty do sterylizacji – autoklaw medyczny, systematyczne i skrupulatne procedury higieniczno-sanitarne)

najnowszej generacji kosmetyki, gwarantujące 100% satysfakcji – pracuję wyłącznie na kosmetykach Perfect Beauty Nails – to lakiery, gwarantujące idealny i trwały wygląd (moje klientki w kilkutygodniowej przerwie pomiędzy jedną a drugą wizytą, mogą samodzielnie poprawić wygląd paznokci bez obaw, że lakier odpryśnie!) oraz imponująca oryginalnością gama dodatków do stylizacji (pyłki, brokaty, cyrkonie Swarovski)

światowej klasy urządzenia zwiększające komfort zabiegów – moje studio wyposażyłam w:
-lampy UV LED+CCFL o mocy aż 48W, dzięki którym czas naświetlania dłoni w procesie utwardzania lakieru wynosi tylko 30 sekund – dbam o to, by nie narażać moich klientów na efekt starzenia skóry
-wentylatory chłodzące – nie dopuszczam możliwości, by wysokie temperatury powodowały dyskomfort
-frezarki wyposażone w specjalistyczne frezy ceramiczne i karbidowe, które nie nagrzewają się i dzięki temu nie powodują przykrego uczucia pieczenia w trakcie oczyszczania płytki paznokcia

Kos­me­tyka – to nauka o kos­mo­sie kobiety (Karl Kraus), a ów kosmos, podobnie jak naturalny odpowiednik, skrywa wiele tajemnic w rozległych przestrzeniach, dlatego dokładam wszelkich starań, by je badać, odkrywać i zaspokajać z zachowaniem wysokich standardów obowiązujących w profesjonalnej kosmetyce!

 

Blue Moon „od środka”