stopy

Ludzie będą się gapić. Spraw, żeby było warto . Harry Winston

 

…latem na plaży i zimą na basenie 😉 Zadbane, piękne i lśniące stopy to podstawa dobrego samopoczucia, a zabieg wykonany z troską o higienę i bezpieczeństwo oraz zgodnie z wizją właściciela stóp – to już specjalność Blue Moon!

 

PEDICURE KLASYCZNY Z ODŻYWKĄ

Pedicure klasyczny jest podstawową wersją profesjonalnej pielęgnacji paznokci. Nie różni się niczym od manicure klasycznego. Po skróceniu i nadaniu płytce pożądanego kształtu i usunięciu za pomocą frezarki narośniętych skórek, wmasowuję w paznokcie i skórę stóp profesjonalną odżywkę i krem regeneracyjny. Po zabiegu uzyskuje się piękne, naturalne paznokcie o niepowtarzalnym blasku i aksamitnie miękką skórę.

Zabieg zalecam zarówno paniom, jak i panom – piękne stopy zaprowadzą w niejedno piękne miejsce! 😉

 

 

PEDICURE JAPOŃSKI

Kolejny odpowiednik zabiegów pielęgnacyjnych dłoni, przeznaczony dla stóp. Pedicure Japoński wzmacnia i uszczelnia naturalną płytkę paznokcia, nadaje połysk, wzbogaca w naturalne składniki, pobudza krążenie krwi i wspiera zdrowy wzrost paznokci. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki, paznokcie stają się sprężyste i giętkie. Zabieg przeprowadza się dokładnie tak samo, jak w przypadku manicure tego typu. Po nałożeniu i wmasowaniu w płytkę paznokcia specjalnej pasty wzbogaconej w witaminy A, E, H, prowitaminę B5, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego, zabezpiecza się ją pudrem chroniącym składniki odżywcze przed spłukaniem z płytki paznokcia. Po wykonanym zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, gdyż przyczepność lakieru do płytki w tym okresie jest bardzo ograniczona. Zabieg, podobnie jak manicure japoński, zalecam osobom, które mają łamliwe, kruche oraz rozdwajające się paznokcie – efekty są imponujące!

 

PEDICURE HYBRYDOWY

Pedicure hybrydowy łączy pedicure klasyczny z malowaniem płytki paznokcia lakierem hybrydowym, cenionym z uwagi na spektakularny efekt połysku, gładkość pozbawioną smug i zniekształceń oraz wyjątkową, kilkutygodniową trwałość. Gwarantuję również, że bez obaw można między jedną a drugą wizytą w studio poprawić wygląd paznokcia (np. przypiłować zadziorek) – lakier nie odpryśnie i nie zmatowieje!
Podobnie jak manicure hybrydowy – idealne rozwiązanie dla zapracowanych, zabieganych i aktywnych perfekcjonistek J Basen, joga, spacer po plaży… na te stopy chce się patrzeć!

 

 

>>> cennik zabiegów pielęgnacyjnych